NEW HORIZONS ENGLISH SCHOOL

„Z przyjemnością informuję, że firma New Horizons English School Bertrand Antony-Thomas współpracuje z firmą Atroads Andrzej Trocewicz.

Współpraca rozpoczęła się w cierpniu 2021r. i trwa do chwili obecnej. Firmie Atroads powierzyliśmy pozycjonowanie naszej strony internetowej. Efekty jakie osiągamy, profesjonalizm i fachowość z jaką Pan Andrzej Trocewicz podchodzi do wykonywanyc zleceń, pozwalają nam rekomendować firmę Atroads.

Bez wahania mogę powiedzieć że jest to firma godną zaufania i polecenia”.

Bertrand Antony-Thomas, Właściciel

Referencje New Horizons
referencja twój psycholog

twójpsycholog

„Z przyjemnością polecamy współpracę z Panem Andrzejem Trocewiczem. Pan Adnrzej realizuje dla nas wdrożenia kampanii Google Ads, konfigurację Google Analytics pod kątem reklam oraz optymalizacje kampanii na podstawie raportów.

Pan Andrzej samodzielnie i z dużą starannością pomaga nam w zdobywaniu nowych klientów dzięki działaniom reklamowym. Proponuje usprawnienia i co miesiąć przedstawia dokładne podsumowanie swjej pracy. Dzięki niemu możemy z czystym sercem zlecić te działania, bez konieczności zajmowania sie tym wewnętrznie.

Widzimy efekty współpracy poprzez rozsnącą liczbę nowych klientów i jesteśmy zadowoleni ze współpracy”.

Kaja Toczyńska, CEO

referencja wykłady maturalne

„Z przyjemnością możemy polecić usługi rezalizowane przez Pana Andrzeja Trocewicza. Nasza Firma współpracowała z Panem Andrzejem przy tworzeniu internetowych kampanii reklamowych. Zadania powierzone Panu Andrzejowi polegały na tworzeniu kampanii Google Ads, monitorowaniu ich skuteczności oraz wdrażaniu potencjalnych korekt. Pan Andrzej powierzone obowiązki wykonywał z dużym profesjonalizmem, a kontakt z nim w trakcie potencjalnych konsultacji był bardzo dobry. Pan Andrzej biegle porusza się w narzędziach systemowych używanych w tego typu kampaniach, a jego duża tematyczna wiedza pozwala na odpowiednią kalibrację powziętych działań. Dużym plusem pracy z Panem Andrzejem jest także to, że traktuje ON niezwykle poważnie swoich współpracowników i powierzone obowiązki, śledząc działalność internetową naszej Firmy nierzadko sam proponował dobre rozwiązania promocyjne oraz wykazywał się pomysłowością dot. zmian w kampaniach.

Podsumowując, Pan Andrzej Trocewicz jest doskonałym specjalistą i osobą godną polecenia w działaniach dot. internetowych kampanii reklamowych”.

Michał Adamski

referencja juskowiak przeprowadzki

Juskowiak Przeprowadzki

„Nasza firma współpracuje z panem Andrzejem już od dłuższego czasu i teraz jesteśmy w stanie otwierdzić pełen profesjonaliz z jego strony. Świetny kontakt z klientem i zawsze chętnie pomoże rozwiązać drobne problemy nawet bez dodatkowych opłat. Sami wiemy ze względu na naszą profesje jak ważny jest kontakt z klientem, a AtroAds robi to bezbłędnie”.

Juskowiak Przeprowadzki